Geoblog.pl    H2GO    Podróże    Indie 2010 na motorze - czyli 9000 km wibracji na bzyku Royal Enfield    Komu w droge temu trampki

Komu w droge temu trampki

Indie, Bangalore

25.03.2010

Wieczorem zabralismy sie z naszymi gospodarzami , tj Roberta Wloszka i Marie Brazylijka oraz Madim ( Masoodem ) na polska ( tak ! ) impreze zorganizowana w pubie Beach. Na miejscu, okazalo sie, ze z Polakow jestesmy my oraz organizatorzy - dwie stazystki i dj Milosz z Krakowa :P Repertuar jednak malo ojczysty, bo uslyszelismy tylko kilka piosenek Kayah z Bregowiczem ( tak, tak , typowo polska kompozycja ). Ale lezka sie zakrecila i geba usmiechnela od ucha do ucha na dzwieki "Malczikow". Didzejka opasana byla polska flaga , a bar podawal Wsciekle Psy aka Mad Dog , wg tresci zaproszenia, typowa polska specjalnosc ( ? ). No i co mam powiedziec - istny szok ! Ni cholery nie spodziewalbym sie czegos takiego. A tak w ogole , to czy sa jeszcze jakies miejsca gdzie nas nie ma ??? :-D
Roberta potraktowana podwojna polish speciality najwyrazniej zaczela sie dobrze bawic, co widac na zdjeciach - tak , to ta w bialo czerw pelerynie. Po imprezie przenieslismy sie jeszcze na troche do domu organizatora Milosza. Z braku bronkow , udalem sie z Madim na poszukiwania, co zaowocowalo moim pierwszym zakupem dokonanym w indyjskiej melinie.

26.03.2010

No i skonczylo sie dobre... czas ruszac. Juz niestety nie bede mial okazji ograc w pokera Marie, ktora zlupila nas wszystkich bezlitosnie , dwa razy z rzedu. Ale Texas Holden wroci do lask, gdy w drodze na wyspy znow wstapimy naruszyc rozwnowage tego domostwa.
Zatem do Kerali...

T i M
T i M - 2010-03-27 07:22
na melinie bimber czy sklepowa ?

Kojas
Kojas - 2010-03-27 15:56
Na polskiej imprezie to by ktoś dostał pewnie w łep :)
Bela z każdym dniem wygląda bardziej jak Slumdog :)

H2GO - 2010-03-27 16:23
no nie no , przeca ja wodki niet, a zdjeciem sie nie sugerujcie. No dobra , czasem dam sie namowic , czego potem kazdorazowo gorzko zaluje :)
Po piwko sie wyprawilem , po drogocenna , moja zlocista ambrozje :) Choc z pewnoscia serwuja na owej mecie pelny asortyment trunkow. Podobno nawet piwa 12 % , w ktorych lubuje sie tutejszy , jak to Bela okreslil, establishment.
PS. Przepraszam , alem glupi i nie potrafie rozszyfrowac inicjalow. Pomozecie ?

H2GO - 2010-03-27 16:29
Heh, jasne , ze by sie wiecej dzialo. Nie ma to jak polska remiza.

-=MM=-
-=MM=- - 2010-03-30 13:48
Bela widzę, że wreszcie jakiś uśmiech zagościł Ci na twarzy, Byle tak dalej ;D Pozdro dla Was

Krzysiek .
zwiedził 1.5% świata (3 państwa)
Zasoby: 67 wpisów67 30 komentarzy30 1946 zdjęć1946 0 plików multimedialnych0